Deoarece ne-am dorit sa ne afirmam si in mediul offline mai exact in presa scrisa, in luna iunie 2019 am avut oportunitatea de a aparea printre primele pagini in Revista Marie Claire. Mai jos va prezentam ce a iesit in urma acestei frumoase colaborari 

CRYSTAL-FASHION-SS19-44

Coronita Head Piece Maya https://crystal-fashion.ro/maya-head-piece.html

 CRYSTAL-FASHION-SS19-19

Colier Pearl Dima hhttps://crystal-fashion.ro/coliere/pearl-dimah.html;  

Cercei Secret Pearl https://crystal-fashion.ro/secret-pearl-8-16.html;  

Cercei Line Earrings https://crystal-fashion.ro/line-earrings-10-4cm-s.html

 CRYSTAL-FASHION-SS19-2

Cercei Elna Elf 9cm https://crystal-fashion.ro/elna-elf-9cm.html

 

CRYSTAL-FASHION-SS19-8

Cercei Trial Doris https://crystal-fashion.ro/trial-doris-3pcs.html 

Colier Navettissima Necklace https://crystal-fashion.ro/coliere/navettisima necklace.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-27

Cercei Frame Crystallized Pear https://crystal-fashion.ro/frame-crystallized-pear-f-30-clp-pin.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-30

Bratara Extended Elastic Royal Antler  https://crystal-fashion.ro/bratari/bratari-cu-monturi-metalice/extended-elastic-royal-antler-hand-jewel.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-24

Cercei Rivoli r 12 https://crystal-fashion.ro/rivoli-r-12-surub.html  

Cercei Light Chaya Creol https://crystal-fashion.ro/light-chaya-creole-8cm-s.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-21

Coronita Jubile Crown https://crystal-fashion.ro/pentru-cap/coronite/jubilee-crown-4cm.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-33

Cercei Colier Modern Macy https://crystal-fashion.ro/coliere/modern-macy.html

 CRYSTAL-FASHION-SS19-26

Choker Jaclyn https://crystal-fashion.ro/jaclyn-choker-2-6cm.html  

Chocker Imani https://crystal-fashion.ro/imani-choker-4cm.html 

Bratari Rivoli r 12  https://crystal-fashion.ro/bratari/bratari-cu-monturi-metalice/rivoli-r-12-elastic-bracelet.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-46

Cercei Flexible Rectangle 9,6cm https://crystal-fashion.ro/cercei/lung-asamblat/flexible-rectangle-9-6cm-s.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-16

Cercei Falling Pearl https://crystal-fashion.ro/falling-pearl-s-12245.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-18

Cercei Falling Pearl https://crystal-fashion.ro/falling-pearl-s-12245.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-41

Bratara Dimah https://crystal-fashion.ro/bratari/bratari-cu-monturi-metalice/dimah.html

 Coronita Yanna Crown https://crystal-fashion.ro/pentru-cap/cordelute/yanna-crown.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-42

Coronita Adelyn Crown https://crystal-fashion.ro/pentru-cap/coronite/adelyn-crown-5cm.html 

Bratara  Elastic Royal Antler https://crystal-fashion.ro/elastic-royal-antler-bracelet-10201.html

 CRYSTAL-FASHION-SS19-22

Cercei Chaton Round Earrings 8cm https://crystal-fashion.ro/cercei/cercei-rotunzi/chaton-round-earrings-8cm.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-45

Cercei Henrietta 6cm https://crystal-fashion.ro/bratari/bratari-cu-monturi-metalice/dimah.html 

 CRYSTAL-FASHION-SS19-43

Colier Skin Crystal Rivoli r 16 https://crystal-fashion.ro/coliere/skin-crystal-rivoli-r-16-so.html 

Colier Urban Biro https://crystal-fashion.ro/coliere/urban-biro-gl-6-2cm.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-11

Cercei Trial Doris https://crystal-fashion.ro/trial-doris-3pcs.html 

Inel Chaton Ring https://crystal-fashion.ro/trial-doris-3pcs.html

CRYSTAL-FASHION-SS19-39

Cercei Short Pearl Victory https://crystal-fashion.ro/pearl-short-victory-8cm.html 

Inele https://crystal-fashion.ro/inele.html